Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Crea-Bomb szedése?

Crea-Bomb szedése?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy holnaptól kezdeném el szedni ezt , 33 napig, és minden ki van számolva, vettem külön egy kis szőlőcukrot, mert aztmondták ugye hogy, be kell indítani az inzulint mielőtt bevenném, és az lenne a kérdésem, hogy egy evőkanál szőlőcukorra gondoltam, hogy ezt most úgy csináljam, hogy langyos víz+ crea+ szőlőcukor vagy a creatin előtt 1-2perccel vegyem be a szőlőcukrot?? meg még megkérdezném azt hogy kicsit meleg vízben jól oldódna? illetve ha én reggel megcsinálom ezt langyos vizbe belerakom felrázom, és délbe előveszem az üveget, felrázom akkor az úgy is jó ?? köszönöm előre is!

2014. jan. 5. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a szőlőcukros verziót nem támogatom. Idd meg a kreatint szénhidrátos étkezés előtt 20 perccel, és nem kell cukor.
2014. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miért nem támogatod? pedig több helyen is mondták, hogy nem árt.
2014. jan. 5. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán cukorbeteg lehetsz olyan indokolatlan mennyiségű cukortól, másrészt meg fszán be lehet zsírosodni a sok fölös ch-tól.
2014. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!