Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ki a legkeményebbe...

Szerintetek ki a legkeményebben edző testépítő?

Figyelt kérdés
közismert ember
2014. jan. 7. 16:10
 1/8 clint ***** válasza:
schobert norbi, katus attila, fekete laci!!!
2014. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Phil Heath :D
2014. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem rossz elképzelések,szerintem Branch
2014. jan. 7. 17:51
 4/8 A kérdező kommentje:
clint a 3ból melyik testépítő?
2014. jan. 7. 17:51
 5/8 clint ***** válasza:
igyekeztem annyira hasznos választ adni, amennyire hasznos volt a kérdés.
2014. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem kell hogy a kérdés hasznos legyen,a válasz annál inkább
2014. jan. 7. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban elég hülye kérdés. Mivel minden testépítő mocsok keményen edz meg kajál, azért néznek ki úgy ahogy. Ezt így nem lehet megmondani, hogy Phil, Coleman, Arnold edz-e illetve edzett-e keményebben.


Ehhez a kérdéshez én annyit teszek hozzá, hogy Coleman iszonyatosan erős volt a mezőnyben (nem mint ha egy Vörös Zoli, Béci, Kai, vagy Levrone nem lenne erős). Azért a negyed tonnával evezések, erőemelőket megszégyenítő súlyokba belehúzás ruha nélkül, meg a majd 400 kilós guggolásai, több mint 300 kilós elöl guggolásai, majd 100 kilós egykezessel nyomásai, több mint 1 tonnával szériázása lábgépen kiemelkedő teljesítmény.

De hazai mezőnyben ugyan így kiemelhetnénk Kathi Bélát a mezőnyből. Jóval erősebb a többieknél.

De ettől még nem mondanám hogy keményebben edzett volna bármelyiknél, genetika, amit okosan kihasznál.

2014. jan. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csuhai János
2014. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!