Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél évem van rá hogy kocka...

Youandme kérdése:

Fél évem van rá hogy kocka hasat csináljak . Leírom mit csinálok a kockahas érdekében. Szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés

Az a lényeg , hogy fél évem van kocka has csinálásra.

Amit tudni kell rólam 16 éves fiú vagyok 181 cm 79 kiló.

Az a lényeg ,hogy heti hatszor végzek otthon gyakorlatokat

Első héten vagyok túl eddig 1100 felülés 655 fekvőt csináltam. A gyakorlatokat folyamatosan növelem és most már kibővítettem haspréssel és nem sokára egykezes súlyzós gyakorlatokat is tudok csinálni. Futni és biciklizni nem szeretek de tavasszal elkezdenék focizni és kevesebbet is eszek mint eddig. A kérdésem , hogy szerintetek ha ezeket a gyakorlatokat csinálom amiket leírtam mellé focizok akkor sikerülhetne a kockahas félév alatt? Illetve zsírégető tabletták használatával kapcsolatban mi a véleményetek?


2014. jan. 10. 01:48
 1/7 anonim válasza:
mit eszel ?
2014. jan. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Keress rá az AB Ripperre.

Ha jól kajálsz az is hozza a várt eredményt!

2014. jan. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon alaposan járd körbe ezt a témát, mert így nme lesz kockás hasad.

Fekvőtámasznak semmi köze a kockás hashoz, de még a felülés sem segít sokat. Cm/kg kicsit sok, tehát biztos van zsír a hasadon, ami nem a felüléstől fog eltünni! Végezz aerob edzést (gyors galoglás, kocogás, biciklizés stb.). Attól, hogy elkezdesz focizni, az nem sok, hisz az nem az egyenletes lassútempójú futásról szól. A kérdésedből ítélve a táplálkozásról se tudsz sokat, azt a témát is járd körbe!

Olvasd el a Sárga kapszulát. Jó alapul szolgálhat. (netről ingyen letöltheted)

2014. jan. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Lehetetlen küldetés
2014. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem eszek disznó húst csak csirkét és halat ezek mellé köretnek max rízset , hanyagolom a kenyeret , krumplit sok zöldséget főként káposztát fogyasztok és nem iszok üditőket csak vizet , tejet , és zöld teát.

A hasamon van zsír amit el kéne tüntetni amit tudom hogy futással és biciklizéssel lehet hatásosan eltüntetni de fekvőtámasz és felülés közbe biztos hogy több zsírt égetek mintha csak ülnék és igy próbálok fogyni.

2014. jan. 10. 15:39
 6/7 Dogmatix91 ***** válasza:
~22000 felülést kell csinálni 1 font (0,454kg) zsír elégetéséhez. Hajrá! Biztos hatásosabb, mint 40perc intenzív séta :D
2014. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
úgy tudom azért edzések után regenerálódni kell az izmoknak.. ezért tartanak 1-1 nap szünetet ( hétfő szerda péntek ) szóval... ezt a 6 napot soknak érzem, én legalább is:S:D
2014. jan. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!