Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit ajánlnátok kezdő...

Stalkerboss kérdése:

Ti mit ajánlnátok kezdő testépítőnek?

Figyelt kérdés
Milyen szereket kombinálva ajánlotok használni ami a legjobb egy 180 cm 65 kg férfinak ha aránylag gyors növekedést akarok elérni rendszeres edzéssel?Milyen fajtát,minőségűt,mennyiségűt és persze árfekvésűt?Mire figyeljek oda ilyen szereknél?

2014. jan. 11. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlok semmilyen szert, elég a jó étrend és a táplálékkiegészítők!
2014. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszert, mondjuk rizst kombinálj csirkével, de van még több szénhidrát, fehérje, és zsírbázis is, amit még lehet kombinálni.
2014. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat de én a fajtájára gondoltam a fehérjének és a fehérjéhez milyen kiegészítőtt(pl:detrox,kreatin stb) ajánlanátok persze a csirkéhez meg a rízshez?
2014. jan. 11. 23:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Kell egy jóféle vitamin;

[link]


Pluszba még C-vitamin;

[link]


Omega3;

[link]


Fehérje;

[link]


és szénhidrát;

[link]


A vitargo helyett megteszi a szőlőcukor is, vagy vehetsz a fehérje és szénhidrát helyett tömegnövelőt is, de az azért nem jó, mert akkor nem tudsz magában fehérjét inni például reggel.


Kreatin nem kell kezdőknek, és semmi más sem. Esetleg egy ízületvédő még kellhet;

[link]

2014. jan. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!