Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Cigi utáni elhízás ellen hatásos?

Synyster1993 kérdése:

Cigi utáni elhízás ellen hatásos?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrégiben 100 kg voltam hájas nagyon . Sikerült eléggé rövid /talán túl rövid idő alatt / 32 kg ot lefogynom . Nemrégiben hobbi szinten de szorgalmasan testépítésbe kezdtem bele amit bár 3 hónapja üzök mégis elég szép és durva dolgokat értem el ami testalkatom miatt történt ami elég jó a témához. Viszont cigizek... És 1etlen oka van h nem rakom re az pedig a rettegés hogy visszahízok minden 1 es nap vezetem a kaloriámot edzéshez mérten. Szerintetek fent áll a veszélye hogy valaha igy visszahízhatok . Hisz tudjuk a cigarettak letételével lassul az anyagcsere de az izom pedig gyorsitja.. Esetleg vmi hasznos tanács ? Hatásos lenne mindez a cigi utáni elhízás ellen ?

2014. jan. 11. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal cigi elhagyása után nem az anyagcsere lassul, hanem mázsaszámra kezdik magukba tömni az emberek a sok sz.rt, hogy valamivel pótolják a cigizést.
2014. jan. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem hát pedig én ugy tudtam ebben is van szerepe hisz a szervezet szabadulna a méreganyagtol. :/ na mind1 azért köszi mindig betartom az edzést és az étkezést és jo lesz az :)
2014. jan. 12. 01:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a ciginek az elhízáshoz. Pótcselekvésként szoktak enni helyette az emberek, ez vezethet elhízáshoz.
2014. jan. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Olvasd el az itteni hsz-t + még írom ide azt is, hogy én, mint ex-dohányos, nem szedtem fel 1 kilót sem a cigi elhagyása után, az egész egy felkapott duma azoknak, akik a cigit kajával helyettesítik, akkor meg persze, hogy felszaladnak a kilók * egyértelműség a köbön *.


Az igaz, hogy a cigi megpiszkálja egy picit az anyagcserét , de távolról sem olyan mértékben, hogy az 5-10 kiló felcsúszását eredményezné, ahogyan egyesek állítják.

2014. jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha számolod a kalóriát, és így nem kerülsz kalóriapluszba, akkor semmiképpen sem hízhatsz, mindegy hogy cigizel vagy sem!
2014. jan. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!