Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Őszintén: Tetszik ez a férfiak...

Őszintén: Tetszik ez a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Miért művelik ezt magukkal egyes nők? Odáig oké, hogy egészség, meg sportolni ajánlott, de nem túlzás ez egy kicsit?


[link]



2014. jan. 13. 11:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ez így van!
2014. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Szertinem ezeknél a nőknél inkább az arcuk miatt taszítóak, mivel egy csúnyább nő izmosan még ijesztő is lehet viszont egy szép arccal még akár így is elfogadható.

[link]

2014. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is ronda!
2014. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

Lehet furán fogtok nézni rám, de nekem bejönnek az ilyen csajok. Az már más kérdés, hogy valószínűleg sosem fogok összeakadni velük, mert valóban elég kevés van belőlük, legalábbis itthon :D

Nyilván a legtöbb embernek nem tetszenek ezek a nők, de ettől még nem kell negatív jelzőkkel illetni őket vagy ferde szemmel nézni rájuk. Az meg, hogy ki a szép vagy ki nem, az a véleményem, hogy az a nő ronda leginkább, akinek a lelke is ronda.

2014. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Hm ezen az utolsó képen nem tudja valaki ki látható? Vélemény szerintem ez túl szép, hogy igaz legyen, bár lehet vannak ilyen ritkaságok. Egy testépítő nőhöz képest nagyon szép arca van.
2014. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!