Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Többet kellene ennem, mint...

Többet kellene ennem, mint amennyit kívánok?

Figyelt kérdés

Kimondottan vékony testalkatú vagyok, bármennyit eszem, másnap reggelre lapos a hasam. Két hete edzek, figyelek a táplálkozásomra, a minőséggel nincs gond, de a mennyiséget nem tudom nagyon feltornázni, mert nem esik jól enni egy bizonyos mennyiség fölött. Az izmaim két hét alatt is látványosabbak lettek, ezt annak tudom be, hogy előtte gyakorlatilag alig voltak, de a testalkatom továbbra is nagyon vékony, és a tömegnövelés lenne a cél.


Kell, vagy érdemes többet enni, mint amennyit normálisan kívánok? A szervezet átáll rá egy idő után, hogy nagyobb adaggal számoljon, és már fogja követelni, vagy ez egyszerűen alkatfüggő, és egyek csak annyit, amennyi jólesik?



2014. jan. 14. 23:55
 1/4 dirtboy ***** válasza:

általában azért több kell mint amennyit kívánsz.

a tömegnövelő étrendben meg vannak határozva a mennyiségek,nem véletlenül.

2014. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem kell attól tartanom, hogy zsír lesz belőle, nem pedig izom? Bár tényleg nem vagyok hízásra hajlamos, de egy nagyon halvány pocak azért ki tud alakulni könnyen.
2014. jan. 15. 00:06
 3/4 dirtboy ***** válasza:
ha elkezdesz be hízni akkor visszább veszel a ch-bó,ez egy ilyen sport itt figyelni magunkat súlyunkat és a szerint alakítgatni a kaja mennyiséget.
2014. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszaidat.
2014. jan. 16. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!