Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzést végezzek? Mit...

Milyen edzést végezzek? Mit hogyan csináljak? Súlyzó és box együtt?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy otthon edzettem két évig fegyencedzés formályában. Eközben sokat fejlődtem és az erőszintem is nőtt. Abbahagytam pár hónapra mivel elértem azt aszintet amikor már nemjött a további fejlődés.Mivel nemvagyok vékony alkat próbáltam szálkásítani egy ideig. De feladtam a diétát , próbáltam gyorsabban, nagyobb mértékben alakítani a testemen. heti 4 súlyzós edzéssel és ezek utáni fél órás dinamikus box-al. 2 hónap alatt csaknem 4 kilóval lettem könyebb és a hasam 2 centit vesztett. Minden edzés után ittam 45 g proteint és 50 g ch-t. Ez addig tartott amíg a teremben aztmondták hogy feleslegesen edzek mert így leégetem az izmot amit felszedek. Ennyi kelett ahoz hogy többet ne zsákoljak. Azóta fél éve tömegelek jött fel sok izom-erő de már nemfutja napi 240gramm fehérje bevitelre. 95 kg vagyok 173 cm.Szeretnék megpróbálni újra zsákolni, szálkásodni súlyzóval továbbra is edzeni, egészséges lenni.Ha belenézek a tükörbe látom amit a sok súlyzós edzés és kitartás hozott, és rosszulvagyok ha arra gondolok hogy az anyagi helyzetem miatt lefogom katabolizálni vagy boxnál leégetni. Evésre nagyon odafigyletem de összesen kaja plusz edzés utáni shake - el maximum 180 g proteinre futja. Segítsetek , az úgy megfelelő ha súlyzós után zsákolok? Heti 4 napot tudok edzeni hétfő-péntekig. Shaket mikor igyak? Sok izmot fogok veszteni? Hogyan edzzek, részleteznétek? Nemvagyok profi sőt lehet hülyeségeket képzelek, de ne szidjon senki ezért , nemtudok kihez fordulni nagyon kétségbe vagyok esve , az edzés a mindenem.

2014. jan. 19. 18:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!