Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mire kell figyelni az egylábas...

Mire kell figyelni az egylábas guggolásnál széken, hogy jó formás fenekem legyen?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért akarod széken csinálni? Ha már ilyen lazán megy akkor nehezítsd súllyal.

Egyébként arra figyelj, hogy az alsó ponton ne rugóból, lendületből indulj el felfelé hanem állj meg egy pillanatra és izommunkával kezd el a gyakorlat pozitív szakaszát.

2014. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A térded leguggolásnál ne menjen soha a lábfejed elé, kinyírja a térded!
2014. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a fenekedet akarod formálni nem az egylábas guggolás a legcélravezetőbb.
2014. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jó én faszi vagyok és nem célom a fenékformálás, csak tapasztalatból tudom hogy sima guggolásnál a részismétléseknél az a táj szokott b*szottul égni. Tehát csinálod normálisan a guggolást amíg bírod, és mikor már nem bírnál több szabályosat elvégezni, akkor csak kb 20-30%-ig guggolsz le (ebből még ilyenkor 5-10 megy). Most hogy ez mennyire jó rá azt nemtudom, de hogy mocskosul "éget" az biztos!
2014. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!