Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok mondani nekem zappehe...

Tudnátok mondani nekem zappehely helyett valami mást reggelire? Vagy, ha nem is mást akkor hogy hogyan csináljam, mert így ahogy én eszem, annyira unalmas már, hogy szinte hányok tőle. Nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy eszed?
2014. jan. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet ő vízzel eszi. :D


Én péksüteményt szoktam vásárolni, ahogy beérek munkába, már falok is. Vagy egyél mást, gabonapehely, müzli, rizspehely, van sokféle.


Egyébként nem zappehely, hanem zabpehely.

2014. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is vízzel eszem+fehérjepor, és imádom.
2014. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én is vízzel, lekvárral, mogyoróvajjal, mézzel, édesítõ+fahéj vagy szerencsi kakaó, kókuszteszelékkel, csak ritkán proteinnel, azt külön iszom, mert a zab csak elrontja az ízét.

amúgy mert bunny leírta egyszer, nem kell mindenkinek ragaszkodnia a reggeli zabhoz, ugyan úgy betehetsz reggelire is egy fõ étkezést akár...

2014. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Frontosa ***** válasza:

Vidd be a reggeli ch-t rizzsel.

Nem kötelező zabpelyhet enni első étkezésnek, mehet simán a rizs+csirke is.

Üdv,

2014. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
viiz+kevees tej aztaan 10perc mikroo ees utaana ontok ra tejcsokis tejsavoot,keerdezo vooltam
2014. jan. 21. 10:58
 7/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátennék, hogy darált zabpehely helyett lehet venni ún. lágy zabpelyhet is, ami ráadásul nem is drágább (legalábbis Penny-ban, Aldi-ban, Lidl-ben egy árban van a rendes zabpehellyel).

Én is lágyat eszek reggelire (vízzel és tejsavóval, ma épp Protein Caffee-val, nagyon szeretem és a reggeli kávé is megvan vele).

2014. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dobjál bele valamilyen gyümölcsöt.
2014. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10 perc mikro? Na az baromság, 1 perc bőven elég!
2014. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!