Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Comb és vádlira mondanátok jó...

Comb és vádlira mondanátok jó gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Kondizok keményen tetőtől talpig. Látszik is már, szerencsére sikerült úgy csinálnom, hogy testem elég arányos mindenhol. De ahogy mindenemet még növelni akarnám. Főleg a combomat, mert szerintem egy férfinak úgy jó, ha a lába jo nagy izmos és feszül a nadrágba és nem fordítva...


Valami jó ütős gyakorlatokat mondanátok rá?


A mostani téli időjáráshoz képest nem gáz ha eljárnék biciklizni? Nyáron végén abba hagytam rossz idő miatt, de azzal olyan jol tudtam rá kondizni.


2014. jan. 21. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A bicikli aerob sport, nem növeli az izmot, épp ellenkező hatást fogsz vele elérni.

Guggolás, combfeszítő, kitörés, vádlira pedig lábujjhelyen felállsz egy tárcsára (vagy egy deszkára, bármire) és emelgeted magad, közben súlyt veszel a kezedbe (ha nincs külön vádlizó gép).

2014. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetesen a biciklit anaerob körülmények között is végezni, mielőtt valaki belekötne:)

Lehet vele formálni a lábat, de izmos nem lesz.

Kivétel a sprinterek, ott hirtelen nagy terhelést kap a láb, irdatlan vastag lábuk van, intervallum edzéssel és megfelelő biciklivel alakíthatsz vele a lábadon.

Tegyük hozzá, hogy a sprinterek is végeznek lábedzéseket, nem is keveset.

2014. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze az lenne a cél, hogy jó formás legyen, de amellett nagy is. Biciklizni jártam a nyáron elég dombos-hegyes környéken lakom. Így lehet, hogy növelné nem? Meg ahogy néztem a biciklis embereknek a lábát elég nagy volt.
2014. jan. 21. 12:40
 4/4 A kérdező kommentje:

egyébként a guggolást nagy súllyal végezzem vagy így fél nehéz súllyal? Mennyit csináljak belőle?


Most már túl jutottam egy jó ideje a 2 hónapos bemelegítő edzésen, aztán most osztott 4 napost csinálom. A vádlira van két alkalom 1 héten, de combra csak 1. Az baj lenne, ha én kettőt csinálnék combra is?

2014. jan. 21. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!