Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről a fehérjétől?

Mit gondoltok erről a fehérjétől?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Már több mint egy éve edzek egy héten 3 vagy 4-szer eszek sokat de "csak" szálkásodok. Ismerős mondta hogy kezdjek el tömegnővelőt ezen belül fehérjét szedni mert csak így fogok hízni. Ki is választottam egyet egy Protein Power márkájút ezzel szeretném kezdeni. A kérdésem pedig az lenne hogy ez milyen fehérje ? Érdemes ezt használni ? Vagy inkább egy másikat ? Szóval mindent a fehérjével kapcsolatban ha bárki tudd róla mondani valami információt! Illetve nekem kezdőként egy héten mennyiszer kéne innom ? A válaszokat előre is kösz !
2014. jan. 21. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Előbb étrended legyen. Egyébként a tejsavófehérjék jobbak, de drágábbak is.
2014. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit te írtál az fehérje és nem tömegnövelő.

A tömegnövelő= fehérje+szénhidrát

Írd le hány centi vagy és hány kiló. Akkor tudok ajánlani terméket.

De elsősorban az alapismereteket kell elolvasni. Azt írtad sokat eszel. Ez alapjában véve semmit sem jelent. Mert ha megeszel 2 tányér lasagnét akkor nem sok mindent értél el.

Az étrendednek megfelelő mértékben kell tartalmazni a makrotápanyagokat.


[link]

Ezt olvasd el. Ebből minden kérdésedre választ kapsz.

2014. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most 16 és félévesen 65 kg 190 cm magas. Köszi szépen a válaszod ha tudsz még valami jó tanácsot írni szívesen fogadom.
2014. jan. 22. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!