Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti edzésterv otthonra.18F?

Heti edzésterv otthonra.18F?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy otthon milyen edzéseket tudnék csinálni, amivel tudnék is izmot növelni. Eddig napi 10 percet szántam rá és körübelül fél éve csinálom. Persze minden nap mást, hogy tudjon regenerálodni. Nem használok semmiféle szert és port és nem is szeretnék. Fejlődést tapasztalok, de azt hiszem most át kell térnem másikra ezért kérek segítséget.


Mindenre szeretnék gyúrni és erre kellene nekem egy terv hétfőtől vasárnapig és hogy mennyi ideig csináljam aznap.


Adatok:

187cm, 65kg, fiú



2014. jan. 22. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Először olvasd szerintem el a sárga kapszulát. (body.builder.hu vagy google vagy Android market) Aztán nézz majd szét a body.builder oldalon, van jópár edzésterv meg diéta meg minden, csak elöbb tisztába kéne rakni az alap dolgokat.
2014. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz szétnéztem már régen is és nincs...kösz a segítséget segítőkész vagy. Nem leszólni kellene b.@.szod. Mi a ráknak írsz nekem itt diétákról mond már meg...olvastad volna el amit írtam. Mégegyszer kösz.
2014. jan. 22. 19:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor írok még magamról. Ektomorf mezomorf keverék vagyok mert hiába eszek nem hízok semmit ez valószínű azért van mert én alapjáraton is több kalóriát égetek mint más, de mezomorf is mert nem mondanám magamat nádszálnak, széles vállaim vannak. 6 éves korom óta rendszeresen mozgok.
2014. jan. 22. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
k*rvára nem szóltalak le és főleg nem ilyen hangnemben válaszoltam! Amugy meg csak azért bátorkodtam a sárga kapszulát ajánlani mert látom hogy nemigazán vannak meg az alapok amik nemártanának. De én itt be is fejeztem veled a társalgást.
2014. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A, előveszel egy tollat és egy papírt és megírod magadnak az edzéstervet


B, google a barátod, és rákeresel az "edzésterv" szóra, majd válogatsz a kb 100 000 lehetőség közül.


"Kösz szétnéztem már régen is és nincs..."


Nem csak nézni kell, hanem látni és olvasni is.



[link]


[link]


[link] 0

2014. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!