Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rossmannba lehet kapni szőlőcu...

Rossmannba lehet kapni szőlőcukrot? Esetleg zabpehely lisztet vagy maltodrexint? Vagy más szénhidrát forrást?

Figyelt kérdés
Vagy olyan hétköznapi boltot ahol ezeket lehet kapni egy kisvárosban
2014. jan. 26. 19:18
 1/2 anonim válasza:
szőlőcukrot szerintem a kisboltban is lehet, ha zablisztet nem is, de zabpehelyt biztos lehet kapni. Amúgy meg én spárba, tescoba szoktam venni az ilyeneket ott olcsóbb, én is kis városban lakom :) de kimondottan amit leírtál azt szerintem, csak ilyen nagyobb bevásárló központokban lehet kapni
2014. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam oda h por formában de mind1... Rossmannba voltam és kiderült h a biztonságiőr ismerősöm és mondta h ink mennyek át a bioboltba mert ott olcsóbb és igen kevesebb mint fele annyi volt

1 kg zabpehely liszt 580 volt (natúrás)

1 kg szőlőcukor (por) 460 vagy 440 nem emlékszem (szintén natura...)

Maltodrextin jelenleg nem volt gyümölcscukrot meg elfelejtetem megkérdezni...

Palatinose -t meg se mertem kérdezni mert tuti nincs és azt se tudják mi az XDD amúgy te mennyiért szerzed be? Tescoba probáltam mégde ott aki pakolta a liszteket azt se tudta h van ilyen... (zabpehely liszt...)

2014. jan. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!