Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Árt, vagy használ egy héten 2...

BeginnerWorker kérdése:

Árt, vagy használ egy héten 2 bicepsz edzés ha a bicepszem le van maradva?

Figyelt kérdés
20éves srác vagyok, arányosnak mondanám magam, csak a bicepszemmel nem vagyok megelégedve (nem a karom méretével mielőtt valaki elkezd okoskodni, hogy valójában a tricepsz adja a "nagy kéz" látszatot). Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy jobban fejlődik e a bicepszem ha heti 2 szer edzem meg.
2014. jan. 28. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, az itt kérdező emberek 99%-ának a melle, vagy a bicepsze van lemaradva. Olyat még egyet se hallottam, aki a combhajlítója méreteivel nem volt megelégedve...



Arra akarok kilyukadni, hogy mivel a bicepsz a no.1 "önbizalomizom", ezért gyanítom ninsc az lemaradva a többihez képest, csak te vagy rápörögve jobban.



Amúgy pedig mivel a hát edzésekor is kap, ezért szerintem felesleges kétszer edzeni.

2014. jan. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer edzd meg, keményen, adott esetben egykét plussz sorozattal, ha még úgy érzed, van benned szufla, vagy ki lehet próbálni a magasismétlészámot, szuperszettek, intenzitásnövelő egyéb technikákat. Amúgy egyetértek az első válaszolóval, az emberek jó részének nem is kellene külön karedzés, nem hogy kettő...
2014. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor én lehet abba az 1%-ba estem bele ugyanis heti 4-5 súlyzós edzést végzek ebben benne van rendesen a láb edzés is , és ahhoz elég ideje csinálom ezt az egészet, hogy észrevegyem a bicepszem tényleg le van maradva a több izomcsoporthoz képest. Viszont köszi az ötleteket ki fogom próbálni!
2014. jan. 29. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!