Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdésnek szerintetek melyik...

Kezdésnek szerintetek melyik tömegnövelő felelne meg?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy kezdőknek hány % fehérjetartalmú kell? Mert láttam hogy van 15% alatt 15-30% meg 30%+

És egy 2kg-os kiszerelésű mennyi ideig elég?



2014. jan. 28. 17:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezt néztem ki. Mi a véleményetek róla? [link]
2014. jan. 28. 17:26
 2/10 Galaxis. ***** válasza:
Igen ezt a nagyon-nagyon kezdőknek ajánlják. Árban jó meg minden (szedtem én is) és tömeget is hoz egy kicsit de igényli a megfelelő kajálást mellé! (mondjuk mindegyik) A másik DE pedig az, hogy nagyon sok benne a cukor!
2014. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
kevés a fehérje inkább szerintem ez [link] vagy amit én most szedek [link] szerintem a mass 20-nak egy kicsit gyenge a fehérje tartalma persze ha van étrended akkor elég de akkor a fullmass az olcsóbb és jobb a volu mass35 meg egy kissit drágább de tuti jó táplálékkiegészítő
2014. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha pl nem megfelelő a táplálékbevitel akkor ne várjak semmit se?
2014. jan. 28. 17:46
 5/10 anonim ***** válasza:

3-4g/tskg fehérje kell kb tömegnöveléshez.

Edzés után a legtöbb kezdő/haladó testépítő ilyen 30-40 gramm körüli fehérjét visz be azonnal a fehérje turmixal, na most ebben amit linkeltél van 8% fehérje.

Számold ki hogy mennyit kellene belőle megenned hogy meglegyen az edzés utáni gyorsan felszívódó fehérje szükségleted. Pénzpocséklás szerintem.

Szénhidrátok lowbudget megoldásként be tudod vinni egyszerű szőlőcukorból, 1 ezres / kiló, kezdésnek bőven jó ha nincs végtelen pénzed.


Étrendet itt találsz:

[link]

Ez kb 60 kg-s emberre van.


Fehérjekészítményt keress inkább, ha van kb 40 ezer forint induló tőkéd tápkiegre(úgyis el fog fogyni) rendelj külföldről, olcsóbb mintha itthon vennéd.

2014. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy izmosodni fogsz valamennyit, de jelentős súlygyarapodást biztos nem fogsz elérni. Étkezés legalább olyan fontos mint az edzés, ha nem fontosabb.
2014. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
hát ne nagyon mert muszáj bevinned annyi kalóriát, fehérjét, szénhidrátot amennyit a tested a tömegeléskor megigényel. Én pl úgy csinálom mivel suliba járok, hogy suliba viszek tojásos szendvicset 3-4 et ami tartalmat 4-6 db tojást. Reggelire eszek zabpelyhet meg volu mass-ot, és ha hazajövök megeszem amit anya főzött persze dupla mennyiségbe és utána meg elkezdem újra enni a reggelit meg a tojásos szendvicset vagy rántottát. én azért nem csirke mellezek mert tyúkunk mindig van és azok tojnak csirke mell meg, csak akkor ha vágunk, vagy veszünk boltba és a tojás így szinte ingyen van!!
2014. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiszámoltam, napi 625 grammot kellene ebből megegyél ahhoz hogy 60 kiló testsúly mellett meglegyen a fehérje bevitelnek a tápkieges része. Emellé még jönne a csirke, de a szénhidrát bevitelnek a több ezerszeresét vinnéd így be és elég lenne 4 napig egy ilyen doboz. :D
2014. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rosszul mondtam, szénhidrátból kell 3-4g/tskg és fehérjéből 2g/tskg.

[link]

Innen nézz valamilyen 60+ fehérje tartalmút.

2014. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
185cm vagyok és olyan 70-75kg vagyok, sokan nem bírok enni mert hamar megtelik a gyomrom :S
2014. jan. 28. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!