Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyek a legjobb tömegnövelő...

Melyek a legjobb tömegnövelő gyakorlatok felkarra?

Figyelt kérdés

Természetesen tudom hogy nicnsen külön tömegnövelő gyakorlat, de azért mégis van olyan hogy egy gyakorlat inkább formásít vagy inkább az izom méretét növeli jobban. Én tricepszre az alábbi gyakorlatokat használom, de néha váltogatom, cserélgetem.

Tolódzkodás

Szűk nyomás

Homlokra engedés

Bicepszre mely ygakorlatokat alkalmazzam szerintetek ami inkább méretet hoz, mind formásít ? Kétkezes bicepsz állva rúddal kivételével


2014. jan. 22. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:

"Természetesen tudom hogy nicnsen külön tömegnövelő gyakorlat, de azért mégis van olyan hogy egy gyakorlat inkább formásít vagy inkább az izom méretét növeli jobban."


Ez olyan, mintha azt mondanád, nem élnek Mo-n medvék, de azért az elmondható, hogy az ország nagy részén elterjedt, gyakori állatfaj.

A "formásodás" szóban a fogyós csajokkal azt a kompromisszumot szoktuk megkötni, hogy izomnövekedést jelent, de cserébe nevezhetik így. Ez nem egy igazi, létező dolog, hogy formásodás.

Bicepszre 3 gyakorlat megy, az ismertek közül kb. bármi, csak arra kell figyelni, hogy ne a fejenállós csigás gyakorlatok alkossák az edzés gerincét és legyen változatos.

2014. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!