Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás, hogy kezdjem el?

Szálkásítás, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Kb 2 éve kondizok , és azóta jött fel egy kis zsír :DD , kb 23-25% a testzsír , ezt leszeretném vinni kb 15-10%-ra. A kajám :

7:00 zabpehely joghurttal ,

10:00 csirkemelles szendvics ( itthoni nem mirelit ) kb 100g csirkemell van benne , paradicsommal , salátával , sajttal , uborkával.

12:30 : ugyan ilyen csirkemelles szenyó.

16:00 hús , rizs vagy krumplival ( a hús általában karaj , csirkecomb , csirkemell)

17:30 körül edzek , edzés után Fehérjeturmix 2 banánnal , általában utána már nem eszek de valamikor a d.u edzek 2 fele akkor a turmix után eszek szilárdat is :) Az lenne a kérdésem hogy mit kéne változtatnom az étrenden ? Aerob mozgást végezek vagy kardiót ?(a legkisebb izomveszteséggel) Az aerob vagy a kardió mozgást mikor végezzem ? (tudom h reggeli előtt lenne a legjobb de arra sajnos nincs lehetőség , suliba járok :D és így is elég korán kelek) :)

Válaszokat előre is köszi.



2014. jan. 30. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Biciklizz 2 naponta 1 órát!
2014. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi de szerintem annyival nem fog 10%-al csökkenni a testzsír :D
2014. febr. 1. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
én ezt napi 45-50 perces aerob edzéssel, L-Carnitinnel, diétával értem el, 6 kiló felesleg volt rajtam a tömegelés után, ezt ledobtam 1,5 hónap alatt. Kockás a hasam már alul-felül, tehát nekem bevállt. A szénhidrátot vidd le a napi kalóriabeviteledet 500-600 kalóriával... eleinte. aztán lehet többel is, de mindig fogyassz elég ch-t hogy a szervezeted ne izomból fedezze az energiát, hanem zsírból. Aerob edzés előtt 2-3 órával csak fehérje menjen meg L-karnitin mert ha viszel be ch-t akkor a szervezeted azt égeti el, nem pedig a zsírt. tömören ennyi, de regényt lehetne írni. mindenesetre diéta+ L karinitin és napi 45 perc aerob edzés ami gyors gyaloglást jelent, nem pedig futást!! tehát siess nagyon :)
2014. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasz , igyekszek ezt betartani :) , aztán következő tömegelésnél megpróbálok kevesebb zsírt felszedni :DD
2014. febr. 15. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!