Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony srácoknak mindig jó a...

Vékony srácoknak mindig jó a genetikájuk?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok vékony, csak kíváncsi lennék rá, bár az nem számít jó genetikának ha vékony és kockás a hasa, inkább nevetséges, hogy feszít vele és pózol. :'D

Hogyan lehet felismerni a jó genetikát?

Tavaly bohóckodtam az edzéssel és közben megszerettem, akkor még étrendem se volt meg semmi, de az volt az újévi fogadalmam, hogy jól fogok étkezni és kemény edzések + sok pihenés, bár az utóbbi jön össze a legnehezebben. :)

1 hónap után már a haverjaim észrevették, hogy fejlődtem, 90kg vagyok és 185cm magas, lehetséges hogy jó a genetikám, vagy mikorra derül ez ki? :D



2014. jan. 31. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
testépítésben a jó genetikát arra mondják akiknek relatív szimmetrikus az izomzatuk, nem 4 kockájuk van, hanem 6-8, vagy akik könnyen építenek izomzatot, de én mégis utálom ezt a szókapcsolatot... azt, hogy jó e a genetikád volt e, majd 90 évesen kiderül...
2014. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A derék váll arány legalább olyan fontos,mert hiába szálkás,ha kígyó válla van.
2014. febr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Ha egy hájas feszít az is nevetséges nem? Általában nekik van rosszabb genetika, mert hajlamosak hízni.

Akinek jó a genetikája annak nincs szükség kiegészítőkre mivel genetikailag adott rá a lehetőség. Az hogy 1 hónap alatt látható fejlődésed van az még nem jelenti, hogy jó genetika. Mindenkinek fejlődik 1 hónap alatt, csak akkor nem, ha rossz edzésterve van illetve rosszul edz.

2014. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom haverjaid le is szoptak, annyira látványos átalakuláson mentél át, gondolom 50-es lett a karod és 2 méteres a hátad.
2014. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkoralettemigen. XD
2014. febr. 1. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!