Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha én edzek akkor az befolyáso...

Ha én edzek akkor az befolyásolja a fejlődésem, úgy értem hogy nem fogok tovább nőni csak az izmok fejlődnek? 16 vagyok most

Figyelt kérdés
nincs kedvem olvasgatni annyit úgy hogy itt kérdezem. :D
2014. febr. 2. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Urban legend, baromság az egész.
2014. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is 16 évesen fogtam neki, és nőttem igaz keveset, 18 éves koromig, 2-3 cm-t. Igaz 16 éves koráig az ember nagyjából kinövi magát. 172cm -ről 175-re megnőttem.
2014. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Valter6672 ***** válasza:
én 17 éves koromba kedztem el nőni brutálisan és kb most álltam meg a növésbe (szét is repedt a hátam elég keményen). Kb 13 éves korom óta súlyzóztam ,de mindig abbahagytam. Szóval kamu, inkább azért nem szabad, mert elég megterhelő az ízületeknek és gerincnek olyan fiatalon...
2014. febr. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
16 éves kor alatt, ha a súlyodnál nagyobb súllyal guggolsz, felhúzol, mellről nyomsz stb(amik a derekad és a gerincedet igénybe veszik) akkor az okozhat problémát, de olyan nincs, hogy nem nősz. Ez beléd van kódolva, hogy mekkora lehetsz.
2014. febr. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

rendben. köszönöm.

akkor belefogok :P

2014. febr. 3. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!