Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt hogyan tudnám a legmegfele...

Ezt hogyan tudnám a legmegfelelőbben "csinálni? " Lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h elég sovány vagyok (180cm, 60-65kg)

Mindenképpen szeretnék hízni de a géneim sem a legjobbak, így tömegnövelő segítségére gondoltam, de konditerembe se időm se pénzem járni... de azért "hájakat, zsírt" sem szeretnék. Most viszonylag szálkás vagyok.


Otthoni edzéssel (fekvő, felülés) megfelelően tudnám karbantartani magam, h a tömeg inkább izomlegyen?

másik kérdés:

Hány kg-os kiszerelést vásároljak? Szeretnék hízni legalább 8-10 kg-ot'


2014. febr. 4. 01:19
 1/1 anonim ***** válasza:

amirõl te beszélsz, az egy étrend kiegészítõ, ha van megfelelõ tömegnövelõ étrended minõségi alapanyagokból, csak akkor van értelme azt kiegészítõvel megtoldani... ha étrend nélkül tolod a kieget, lehet, hogy egy gramm nem jön rád, mert étrend nélkûl nem lessel kalória pluszban...

otthoni edzésre íródott már millió könyv, fegyencedzés, meztelenharcos stb stb...

Amúgy testépítésben az ektomorf nem számít rossznak genetikusan, mert relatív kevés zsírosodás mellett tudtok izomtömeget növelni.

2014. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!