Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hanyagtartásom van. Ezzel...

Hanyagtartásom van. Ezzel kapcsolatban egy pár kérdés?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés, hogy van még rá esély, hogy brutál koncentráció, és rövid időn belül jelentkező izomfáradtság nélkül tudom majd magam egyenesen tartani, ha megerősítem a hátam?

Azt mondják, hogy csontszerkezeti szinten nem befolyásolható a dolog, mivel 23 éves leszek, de az izomerősítés nagyon jót tesz. Szerintetek? De jó lenne minden megerőltetés nélkül egyenesen ácsorogni, meg ülni, úgy, hogy nem kell odafigyelnem :S Odafigyelve már most is megy, csak viszonylag hamar elfáradok.


2014. febr. 4. 19:13
 1/4 anonim válasza:
Gyógytornász tud segíteni...
2014. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andi80018 ***** válasza:
Meg kell erősíteni a hátizmaidat, elmenni ortopéd orvoshoz, csontkovácshoz. Sokat számít az edzettség.
2014. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam szakembernél, konkrétan edző válaszolból Karesznál. Ő azt mondta, hogy nem megoldhatatlan a probléma. Február végén tervezek újra menni, akkor már fog mutatni gyakorlatokat is, meg fogok járni rendszeresen edzeni, csak messze van még az. Idegesít, hogy ilyen gyengus vagyok.
2014. febr. 4. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
sok úszással nagyon szépen javítható
2014. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!