Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik a tapasztalatok a Biotech...

Mik a tapasztalatok a Biotech USA, Protein Power fehérjéjével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az eladó nem ajánlotta olyan bőszen mint a többi fehérjét.Elvileg nem jó az íze annyira,egyeseknek megy tőle a hasa, meg gáz, hogy szója van benne.Fehérjét szeretnék venni,de számítanak az anyagiak és ez kb.15.000ft/4kg nem úgy mint a Pro Enzy Fusion ami kb.16.000/2,2kg.
2014. jan. 15. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon van zsé akkor ez is jobb mint a semmi. Vagy ha esetleg az még belefér akkor az MHN whey protein, az azért jobb, de az sem olyan hűde drága.
2014. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
MHN Sport 100% Whey Pro ilyen néven találtam... Erre gondoltál ugye?
2014. jan. 15. 21:01
 3/5 tap bela ***** válasza:

....sőt.....


MHN 100% whey protein ízesített 23.990Ft/6kg

MHN 100% whey protein ízesített 46.800Ft/12kg

MHN casein semleges íz 9.000Ft/2kg

2014. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most kíváncsiságból tettem egy próbát vele, vettem egy vödörrel, de az íze valami eszméleten szar, rosszul oldódik, hozzáadott dextrózt tartalmaz és ugye szója alapú fehérje.
2014. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is most tettem egy próbát, mivel akciós a builderen, szerintem nem olyan rossz.. persze csak reggelire használom a zabpehelyhez, lecsúszik vele 10 mp alatt :D edés utánra akkor is a tejsavó marad.
2014. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!