Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Laktóz érzékenynek milyen...

Laktóz érzékenynek milyen fehérje port tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Sajnos tejsavó fehérjétől teljesen el vagyok tiltva :(

2014. febr. 5. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Laktózt nem tartalmazó fehérjeporfajták:

- növényi: szója, borsó, rizs, kender

- marha

- tojás

- tejsavó hidrolizátum (bazidrága)


Szerintem a tojás a legjobb választás, biológiai értéke jó, aminoprofilja jó, és az ára sem annyira vészes. Bár tény, hogy a növényiek jóval olcsóbbak, cserébe a felsorolt tulajdonságaik is rosszabbak, és az ízük is pocsék. A kevert fehérjék már nem tartoznak ide!


Innen tudsz például válogatni: [link]

2014. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tap bela ***** válasza:
100%

Kipróbálnám a GN Golden BEEF-et, mivel 82%-os fehérje tartalmú, és olyan különlegeségekkel "turbózták" fel, mint agmatin szulfát, + BCAA, + glutamin polyhidrate, + elektrolitok.


Nincs benne olcsó creatin, még olcsóbb hozzáadott dextróz, mint egyes agyon reklámozott márka esetében.

2014. febr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A zöld kéz megy :)1-es válaszoló tényleg sokat segítettél,köszönöm!!
2014. febr. 6. 09:57
 4/4 tap bela ***** válasza:

Szerintem a tojás a legjobb választás, biológiai értéke jó, aminoprofilja jó, és az ára sem annyira vészes. Bár tény, hogy a növényiek jóval olcsóbbak, cserébe a felsorolt tulajdonságaik is rosszabbak, és az ízük is pocsék



Hát ha valaki próbált már tojásfehérjét, alapanyag szinten semleges ízben, no az tudja az sem egy "leányálom". Alapból sós, és fura......

2014. febr. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!