Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez elfogadható fejlődésnek...

Ez elfogadható fejlődésnek számít?

Figyelt kérdés
1 hónapja járok kondiba, ( újévi fogadalom ) 17 éves vagy és nagyon sovány ~48 kg. Az elején alig bírtam belenyomni a 20 kg-s rúdba, most már a 30 kg-sba is beletudok vagy 5x. Két darab 4 kg-s súllyal kezdtem az elején a fekvenyomást, már a 12 kg-ba is belenyomtam. Próbálok minél többet enni, hogy feltudjak szedni egy pár kilót.. De ez már elfogadható teljesítmény 1 hónaphoz viszonyítva?

2014. febr. 6. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó tempóban haladsz így tovább. Minél nagyobb leszel annál kisebb lesz a fejlődés üteme ezen majd ne lepődj meg.
2014. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azt hallottam / olvastam, hogy van egy korszak amikor megállok a súlyoknál, mikor nem fogok tudni feljebb menni velük. Még nem osztottam fel, hogy melyik nap melyik izomcsoportot fogom edzeni, de megvan hozzá az emberem aki keni-vágja ezeket. Egyenlőre csak felső test edzés alapjait sajátítottam el, utóbbi 3 alkalommal 20-25 percet lábaztam is. De köszönöm a bíztatást, ilyenkor minden kis szó hatalmas önbizalmat ad!
2014. febr. 6. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
A guggolást és felhúzást erőltesd, és egyél sokat; húst, halat, tojást, zöldséget, rizst és zabot. Tömegnövelő menjen közvetlenül edzés után, tejsavófehérje pedig minden reggel felkeléskor. Este egyél meg vagy 200g sovány túrót.
2014. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja azt viszont elfelejtettem hozzátenni, hogy gerincferdülésem van, azt mondták ne nagyon emelgessek, ezért is kezdtem el kondiba járni, hogy kifejlesszem a hátizmom, mert konkrétna nincs semmi ami egybetartaná a gerincemet. Ettől függetlenül a gugolás és a felhúzás mehetne?
2014. febr. 6. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy mégsem kéne nagy súlyokkal guggolni, felhúzni.

Ezt a videót nézd meg;

[link]

2014. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!