Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítséget kérnék! Melyik a...

Segítséget kérnék! Melyik a jobb? A kevésbé károsabb? . Hozzá értő emberek segítségét kérném! Negatív kommentekek kérem hanyagoljátok! Lent vannak a kokszok!

Figyelt kérdés

Anabol.

Danabol.

Stanzol(Winstrol).

Oximethalon(Anapolon 50)

Methyltestosteron.



2014. febr. 6. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem segítségnek és rábeszélésnek szánom a hozzászólásom...DE..

Az összes cucc jó, kérdés hogy mire. Nem vagyok negatív, de te tuti hogy semmi hozzáértéssel nem rendelkezel, máskülönben nem értem hogy lehet összevetni egy stanát egy oxy-val? Önmagában egyik sem ér egy rakás szart se, és mind káros, de az anapolont külön kiemelnél.

2014. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak segítséget kérnék, hogy ha vennétek melyiket! És miért?
2014. febr. 7. 10:06
 3/12 A kérdező kommentje:

Tömeg szeretnék növelni, egyben izom tömeget...

rendes edzéstervem van,rendes étkezésem!

Csak nagyon nehezen hízok,és ezért terveztem hogy szerzek egy két segítséget, tudom hogy utána vissza esek...

Segítséget kérek melyik lenne a jó, ára nem számít!

2014. febr. 7. 10:11
 4/12 Frontosa ***** válasza:

Hogy néz ki az étrended konkrétan?

Olyan nincs, hogy nehezen hízok, ha megvan a kellő tápanyagbevitel akkor jön tömeg.

Üdv,

2014. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Napi hét-nyolc étkezés,annyit eszek amennyit kívánok, reggeli,szendvicsek, rizs, csirke mell naponta..
2014. febr. 7. 11:39
 6/12 Frontosa ***** válasza:

Nem eszel eleget.

Kell egy étrend ami tartalmazza azt a makrotápanyagmennyiséget ami fedezi a napi igényt.

Hány kg vagy?

Üdv,

2014. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendes ilyen oldalról van hogy mennyi kaloriat kell fogyasztanom,65kg vagyok. De a kérdésemre tudtok adni választ?:)
2014. febr. 7. 13:10
 8/12 Frontosa ***** válasza:

Napi szintem be kell vinned 260-300 gramm szénhidrátot és 130 gramm fehérjét.

Ez megközelítőleg 55 gramm csirkemellben és 40 deka (nyers) rizsben van meg.

Ha ezt a tápanyagmennyiséget beviszed naponta akkor jönni fog a tömeg naturálban is.

Cserébe nem teszed tönkre magad, nincs értelme kockáztatni pár kg ideiglenes izomért az jövődet.

Felejtsd el a szteroidokat, nincs értelme koxolni, kivéve ha versenyezni akarsz.

Üdv,

2014. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!. De a kérdésemre kéne a válasz!
2014. febr. 7. 15:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki a kérdésedre választ ad azt a törvény bünteti. Egyébként ha a véleményemre vagy kíváncsi, akkor azt mondom, hogy tömegre az anapolon a legjobb, de csak addig ameddig szeded, aztán meg kétszer olyan gyorsan megy el a tömeg mint ahogy feljött. Nem tudom mikor tanulják már meg az emberek hogy sima szemes szarral semmire nem mennek. Egy minőségi használható, szép tömeget és formát hozó kúra legalább 100.000,- és ott nem csak hulladék szemes van. Én ilyen szemes szart még csak kiegészítésnek sem használnék. Hogy miért? Mert semmi értelme...
2014. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!