Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 20/L vagyok és szeretnék a...

20/L vagyok és szeretnék a nyárra kicsit jobb alakot, hogyan érjem el?

Figyelt kérdés
Fogyni nem szeretnék, a súlyom szerintem ideális, tehát csak a formálásra mennék rá. Az a kérdésem, hogy hogyan álljak hozzá? Nem szeretnék kiegészítőket szedni, illetve vegetáriánus vagyok, van valami jó étrend javaslatotok, tanácsotok, esetleg valami honlapcím? Illetve milyen gyakorlatokat végezzek? Csak itthon tudok edzeni, súlyzó az van. Mennyi idő alatt érek el látványos eredményt? Egyébként 160 cm, 48 kg vagyok kb.
2014. febr. 3. 16:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Mostanában szoktam úszni, jobb időben meg futni, mást nem sportolok.
2014. febr. 3. 16:09
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Erősítő edzés is mehet úszás mellé! :)


Fehérjedús, tömegnövelő táplálkozással (minimum egyél rendesen) :)

2014. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Javaslom a sárga kapszula elolvasását. (body.builder.hu regisztráció után letölthető, vagy google, de fent van android market-en is)


Az alakodat/formádat az izom adja, tehát azt kell növelni, ehhez tömegnövelő étrend kell, amivel nyilván kicsit hízni is fogsz, majd ezt nyárra leszálkásítod, ha gondolod (de a sárga kapszulában ez is le van írva)


Az izom növekedéshez kell a fehérje, hogy most milyen szinten vagy vega azt nemtudom, de a növényi fehérje nem a legjobb (bár kiegészítőknél is láttam a sárgaborsó fehérjét dicsérik, de én nem vagyok ebben kimondottan tapasztalt!)


Aztán a body.builder.hu oldalon nézhetsz étrendet, edzéseket, cikkeket, de a könyvben is lesz minta étrend és edzésterv!

2014. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!