Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tápkieges boltban lehet kapni...

Tápkieges boltban lehet kapni termékmintát?

Figyelt kérdés
Szójafehérjét akarok venni (vega vagyok), de nem akarom (nagyon) megszívni, ami az ízét illeti...

2014. febr. 12. 21:39
 1/3 dirtboy ***** válasza:
nem találkoztam még ilyennel,konditeremben viszont vehetsz egy adagot természetesen ott bekeverik neked.
2014. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak kicsike csomagok fehérjéből, direkt ezért. Elképzelhetőnek tartanám, hogy pénzért adjon termékmintát az eladó, mert miért ne, de nem láttam még erre példát.
2014. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biotechnél tuti van 1 adagos kiszerelés (30 g) bár ha jól láttam akkor azok tejsavók. Mintákat esetleg rendezvényeken osztogatnak de akkor se hinném hogy pont szóját. És konditeremben se hinném hogy pont szóját tartanak (bár ki tudja).


Esetleg ha már vega vonal, érdeklődj utána a sárgaborsó fehérjének, hátha van itt valakinek tapasztalata róla!

2014. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!