Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fehérjéről?

Figyelt kérdés
Edzés utáni fehérjét keresek és ezt találtam elfogatható áron. A minőségére, hatékonyságára lennék kíváncsi. (Az étrendem meg van, ehhez kéne kiegészítőnek)

2014. febr. 16. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz, csak még edzzél kicsit a belinkelésre
2014. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jogos :D

[link]

2014. febr. 16. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Van már olcsóbban is. Ha nagyon jó árban szeretnél akkor írj privátot. Ezzel foglalkozom.
2014. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tap bela ***** válasza:

Az MHN 100% whey-et akár 11.900Ft körüli áron is meg tudod vásárolni.


Természetesen létezhetnek olcsóbb fehérjék.....

de vajon biztosan 100% -ban whey alapúak, nem valami szójás, hozzáadott dextrózós és egyéb silány cukorral lebutított, glicines, ívó hozzáadásos valami.... mert abból aztán van dögivel a polcokon.

;-)

2014. febr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnál a 100% whey protein professional-al vagy a simával.Ránézésre többnek tűnik az ára,de ha feigyelembe veszed a fehérjetartalmat,akkor látni fogod,hogy bizony a wpp jobban megéri árban,és emellett normálisan oldódik,és az íze se rossz.Emellett még vannak benne létfontosságú amino-savak is,amiket manapság kajából nehéz fedezni.Én inkább ezt venném
2014. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézzük a fehérjetartalmat, az MHN pont hogy jobb egy százalékkal, mint a wpp. Az utolsó mondatod meg teljesen wtf.
2014. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tap bela ***** válasza:

Érdekes hozzászólás.....

szerinted abban a profi akármiben mit keres a hozzáadott dextróz?

2014. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!