Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzés a leghatékonyabb...

Otthoni edzés a leghatékonyabban? (Többi Lennt)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

182 cm vagyok és 90-95 kiló körül mozgok!Volt már egy kis alapom a testemen a sok fizikai diákmunkától az erdőn,de kb 4 éve hanyagoltam minden mozgást és rám jött egy pár kg.A mellem pl szépen látszik de az izomzat rakódott egy vékonyabb zsír réteg,és a hasamra is!

A kérdésem az lenne,hogy hogyan érhetném el hogy otthoni edzéssel lemenjenek ezek a zsír rétegek,és formás izomzatom legyen?

Étrendem jobbára csirke hús,rántva sütve...a szénhidrátot elkezdtem nagy mértékben csökkenteni,magyarán kenyeret és tésztát minimálisat fogyasztok!

Fekvőtámaszokra gondoltam és van egy 16 kg os egykezes sújzóm! Ezeket minden nap használhatom kb 1 órát? Vagy kell néha pihenő. napot tartanom,vagy két edzés közötti idő elég a regenerálódáshoz?

Köszönöm a válaszokat!

f/28



2014. febr. 17. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A szénhidrát csökkentése jó ötlet,de mellé nem árt az aerob eddzés,mondjuk napi 40 percben,egy órában.

Eddzésterv területetn én az osztott híve vagyok,így nem igazán értek a teljes testes megoldáshoz,és bár ez intenzitástól is függ,de szerintem célszerű lenne csak minden második nap eddzeni,főleg ha keményen odateszed magadat.

2014. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És arra mit mondassz hogy kardió az aerob helyett futással kombinálva 2 naponta! És kétnaponta pedig feovőtámasz súlyzózás!Így minden nap lenne edzés de minden nap más izomcsoport lenne megmozgatva!

Ha gondolod küldök privátban felső test képet magamról,és Irhatnál tippeket hogy hogyan s mi csináljak!

Köszönöm

2014. febr. 17. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!