Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg így van? Többi lent

Tényleg így van? Többi lent

Figyelt kérdés
14 éves vagyok nyáron el kezdtem edzeni itthon de csak fekvőtámasz felülés ilyen egyszerűbb gyakorlatok nyúltam is fogytam is meg az izmaim is nöttek sokkal jobban szeretem a testem. Ki találtam hogy komolyabban fogok edzeni kaptam 1 és 2 kezes súlyokat egy ismerősöm segített egy edzéstervet csinálni . De mióta itthol edzek a család többi tagjátol azt hallgatom hogy ne fogsz nőni ha edzel ebben van valami ???
2014. febr. 18. 18:32
 1/3 dirtboy ***** válasza:
nincs
2014. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nincs ilyen ,gondold csak el az összes élsportoló törpe lenne vagy legalább is 160 cm alatt :)

ez pusztán rossz indulat, vagy tudatlanság ,sportolj nyugodtan az otthoniakat meg ..........

2014. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is értem miért hallgatsz fogyatékosokra. Csak azért mondják, mert tudatlanok. 16 évesen mentem le a terembe, jelenleg magasabb vagyok apámnál és anyámnál is.
2014. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!