Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha minden nap megcsinálok...

Ha minden nap megcsinálok megszakításokkal 50 felülést 50 hasprést meg lábemelések, és hetente 2szer lemegyek kocogni meg futni akkor nyárra tudok csinálni kockahasat?

Figyelt kérdés
Mindenféle szer nélkül, átlagos étrendnél, édességek fogyasztása nélkül.

2014. febr. 23. 20:48
1 2
 1/11 Dogmatix91 ***** válasza:
nem
2014. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Átlagos étrenddel?


Abban vannak édességek..

2014. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Átlagos étrend mit takar? Vizes zsemle parizerrel? Megerősítem: nem, nem tudsz. Kockahas nem mindennapos hasgyakorlatokból lesz.
2014. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem az az átlagos hogy pl. reggelire tükörtojás meg ebédre rizs meg csirkemell meg hús. Édességet nem is fogyasztok, meg tudom állni. Így menne?
2014. febr. 23. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez így gluténmentes és tejmentes.


És feltételezi, hogy nem minden étkezéshez tolsz szénhidrátot (rizst).


Igen, ez még lehet jó szálkásításhoz, bár hogy mennyi rizst eszel ebédhez azt nem tudjuk.

2014. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Én 2 nap alatt megettem 5 tábla milkát meg mekis kaját is eszek és mégis ki vagyok gyúrva kockás a hasam stb. Pedig semmilyen speciális étrendem nincs.

Szóval szerintem menne.

2014. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dogmatix91 ***** válasza:
Kockahas nem mindennapos hasgyakorlatokból lesz? Szerintem meg diétától lesz kockás a hasad! Vagy genetika, de ha most nincs kockahasa a kérdezőnek akkor nem hajlamos rá. Haránt hasizmokat is erősíteni kellene, meg mondjuk edzeni mindenre, mert 50 kilósan nem menő a kockahas.
2014. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Testalkatom meg van hozzá, sokan is mondták. Nem vagyok dagadt, és már igy eleve kicsit izmosabb vagyok, azért is akarok kockahasat.
2014. febr. 23. 21:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszönjük 6. válaszoló, ezt mindenképpen olvasnunk kellett. Most már én is nyugodtan fogok aludni :D
2014. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mindenkinek kockás a hasa. Ha rá edzel, azzal rásegítesz, hogy jobban kidomborodjanak. Ha nem látszanak a kockák, azt jelenti, hogy zsíros a hasad. Le kellene dolgoznod a zsírt... Szálkásíts konditerembe.
2014. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!