Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vettem egy jumbo-t, hogy...

Vettem egy jumbo-t, hogy osszam be az adagom?

Figyelt kérdés
Délelött edzések után 1oo%wheyproteint akarok inni, délután a suliba meg egy adag jumbot.17/F 63-4 kg vagyok,már régeb óta sportolok,ezek alapján hány grammos legyen 1 adag?
2014. febr. 25. 15:13
 1/6 eszkobaR ***** válasza:
Épp ellenkezőleg kéne..edzés után jumbo..amikor meg nem bírsz meg felelő fehérjét be vinni akkor jöhet a 100%wheyprotein.
2014. febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen? Oké köszi :) akkor suliba izom a proteint
2014. febr. 25. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
mikor felkelsz vedd be a jumbo-t így teleleszel energiával aztán edzés után vedd be a whey proeint és amíg suliba vagy egyél csirkét vagy valami húst vigyél vagy ha van pénzed vehetsz még valami táplálék kiegészítőt de a "nagyok" is azt mondják hogy a fehérje és szénhidrát beviteled 60-70% a legyen kaja és 30-40% a táp.kiegészítő és ha belegondolsz olcsóbb is így mert mondjuk egy 2,8kgos jumbo 11ezer és ha napi egyszer szedet és ha akarsz is bevinni vele valamit akkor egyszerre kb 100 g ot beveszel belőle ami 28 turmix ha viszont veszel ha viszont veszel kb 6kg csirkét rizzsel az bőven fedezi a tápanyag beviteledet a turmix(ok)al együtt és a csirke rizzsel összesen : max 9-10 ezer
2014. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már megvetted a jumbot akkor edzés után igyad azt, mert úgy tudom hogy sok cukor van benne és az csak edzés után jó, máskor nem!
2014. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igazából összességében számít mennyi a tápanyagbeviteled. Tömegeléskor úgy szoktam, hogy reggeli mellé 2 adag tömegnövelő és ha van edzés aznap akkor az egyik adagot átpakolom edzés utánra.
2014. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A jumbot edzés után iszom, arra lettem volna kiváncsi h hány grammot, mert ami a dobozra van irva 1 adag elég nagy.. reggel 1oog zabpelyhet eszek, meg amelyik nap nemtudok megfelelö kaját biztositani magamnak egy adag protein a napbármely idöszakában.
2014. márc. 7. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!