Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vettem szója fehérje port,...

Vettem szója fehérje port, hogy igyam meg?

Figyelt kérdés
Régen tejsavos volt, de mivel ez olcsóbbnak tűnt ezért ezt vettem, de ennek az állaga elég rossz. Mit csináljak vagy mivel keverjem a port (eddig tejjel kevertem). ezután biztos nem veszem meg de ezt a hónapot kikell bírjam vele

2014. febr. 20. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tejjel iszod a fehérjéket akkor teljesen mindegy hogy drágát veszel vagy olcsót, mert így se úgyse ér semmit. A tej a kisbabáknak való. Fehérjét nem isszuk tejjel soha. Kérdésedre pedig a válasz az hogy vízzel kell inni. Ha fontos a cél akkor se ízt sem állagot nem nézel. Én is csak szóját iszok, és van hogy már majdnem visszajön, de muszáj.
2014. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az "aljára" tedd a vizet.
2014. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld, szétkeverni, szétnyomkodni a csomókat, sok vízzel idd, hogy ne legyen annyira sűrű. Legalábbis nekem így kevésbé öklendezős.
2014. febr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!