Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tönkre tettem ma a szálkásítást?

Tönkre tettem ma a szálkásítást?

Figyelt kérdés
Pihenő napot tartottam mert lemerültnek éreztem magam ezért meg ettem is ebédre szokásos a húsok helyett a szénhidrát mennyiségem többszörösét... rizs persze (hússal)egy szelet sütemény egy joghurt és 1 kifli formájában persze 1 szelet étcsokoládé is becsúszott... estére már nem terveztem semmi vacsit ebből kifolyólag... Csutra vágtam ezzel a diétám mi? Nem mintha fogyni szeretnék súlyra... Ja és klenbuterolt szedek mellette !!
2014. febr. 27. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

ujabb grammszamlalgato szteroidos idiota...


egy nap alatt semmit nem teszel tonkre, ha telizabalod magad dobostortaval, akkor sem. a klenbuterol biztos k...ra hasznos a szervezetednek, koxolj csak, azt' majd csodalkozol ha par ev alatt impotens leszel, mint egy darab fa.

2014. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*kreténbuterol
2014. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél fogyni súlyra akkor meg mink a diéta? És ha már ennyi kened-vágod a dolgokat, hogy koxhoz nyúlsz, akkor eriggy innen és kérdezd meg attól aki eladta a szteroidot neked, biztos az is ért hozzá.
2014. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ennyire*
2014. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!