Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vajon jó-e a párizsi, mint...

Vajon jó-e a párizsi, mint ízületvédő?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy anyukám(egészségügyben dolgozó személy) azt mondta:"Egyél sok porcogót, mert az olyan mint az ízületvédő!(mert hogy abban is van cápaporc illetve más állati porcok)"-Erre én pedig elgondolkoztam, hogy vajon a (mindenféle állati részből készült) párizsi is ugyanolyan jó-e. Az értelmes válaszokat köszönöm!

2014. márc. 1. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én imádom a porcogót, mindenkitől elkérem kajánál. Ízületi problémám sincs. Nem tudom van e összefüggés.
2014. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen!Szerinted Kathi Béci hogy nyom 300 felett?Parizer a titok,meg a mese sajt,csak a hülyék esznek normálisan.

(Ha fake-nek szántad a kérdést,akkor szar vicc volt,ha nem,adok lapátot...)

2014. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

Igen! Hűtőből kiveszed és azzal borogatod a fájó testrészt. Fagyasztva még hatásosabb.

Nagyobb testrészekre a palacsintát ajánlom.

2014. márc. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Húsipari cégnél (kézilabda szponzor) dolgozom és nem vagyok hajlandó megenni, még a zászlóshajó termékeit sem!

Remélem érthető volt.

2014. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ne hallgass bárkire aki eü dolgozó, sok idióta dokit ismerek.


ízületvédőnek glükozamin msm kollagén kapszula jó, a legtöbbet főképp a tengeri herkentyűkből lehet kivonni, tehát egyik se olcsó mulatság. pl rák, kagyló, polip, tipikus tengergyümölcse mix. a halak is egész jók, de az változó. a semminél jobb a parizer is, de szerintem akit nem az éhhalál fenyeget, és tudja mi van benne, az nem eszi meg.

2014. márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

Nem vágtam, hogy ezt komolyan kérdezed. Párizsit enni a porcvédelem érdekében, olyan, mint b aszni a szüzességért, vagy Ford Fairlane nagy mondata jut eszembe a sajtreszelővel történő önkielégítésről.

Glükozamin, kondroitin, MSM, glicerin:

- Jutavit glükozamin,

- Béres porcerő (bár ebből, ha jól tudom, már kihagyják az MSM-et)

- Walmart Proenzi3

- Scitec J-X

2014. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2 Nem kellett volna elárulnod a titkát...
2014. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!