Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ízületvédőtől lehetséges...

Ízületvédőtől lehetséges alergén-kiütés?

Figyelt kérdés
Erről a termékről lenne szó [link]

2014. febr. 21. 22:11
 1/3 Kappa22 válasza:

Eddig két fajta izületvédőt próbáltam mert, sajnos sportolás után eléggé fáj a térdem, úgy gondolom hogy a snowboard adott neki rendesen szóval nem lep meg!

Szóval Scitec joint-x --> nagy sárga pattanások az állanom egyik napról a másikra, melyek nem múltak mindig újak keletkeztek, mikor befejeztem a szedését elmúltak!

Természetesen megkérdeztem az online shop ügyfélszolgálatát ahol vettem, azt mondták nem hallottak hasonló esetről, és szerintük nem ettől volt!


Ez egy éve volt, most tettem egy újabb próbát és a Nutrend Fexit liquid termékét kezdtem el fogyasztani, néhány napra rá piros seb szerű kiütések jelentkeztek a karom belső részén hónaaljtól csuklóig és a kézfejemen, néhány kisebb deréktájt az oldalamon, és pár nagyobb a combom felső részén. Nem múlnak és folymatosan pirosak és hegesek! Nem viszketnek de nem néznek ki túl jól!


Valószínűleg az izületvédők valamelyik hatóanyaga nem tetszik a szervezetemnek, viszont valamilyet meg szednem kéne de már nincs kedvem kísérletezgetni, illetve ezzel is kéne valamit csinálnom! Van ötletetek hogy melyik összetevő lehet a ludas?

2014. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kappa22 válasza:
Természetesen mikor észrevettem azonnal befejeztem a szedését ez kb 2,5 hete volt de a kiütések kinézete és mennyisége nem változott!
2014. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi lett a történet vége? Én is erre gyanakszom, kiütéses lettem.
2019. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!