Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tisztítsam ki a gyomrom?

Hogyan tisztítsam ki a gyomrom?

Figyelt kérdés
Utóbbi napokban sokat ettem és ki szeretném a gyomrom üríteni, mert nagy lett a térfogata is. Az jó, ha 2 napig éheztetem magam, vagy mit csináljak? Székrekedésem is van szerintem.
2014. márc. 2. 23:45
 1/4 Valter6672 ***** válasza:
"Székrekedésem is van szerintem." ??? Nem kell sehogy se üríteni a gyomrod, sokat kell inni, napi 3 liternek meg kéne lennie + ha az emésztéssel is problémáid vannak akkor még több zöldséget kéne enned. AZ utolsó mondatodat nem értem...miaz hogy szerinted?:D
2014. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tkodit ***** válasza:
sok rost, sok víz, és rendes kajálás, de ettől nagy csoádt ne várj. Éhezni meg hülyeség.
2014. márc. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Egy jó beöntés csodákra képes, a legnagyobbak-köztük én is- ezt alkalmazom, ajánlom neked is, és ezzel elindulhatsz azon az úton amit ha végig jársz talán megközelíthetsz, de a nyomomba soha nem fogsz érni.

a berki

2014. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sok növényi rost,és víz.
2014. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!