Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kattogó váll mellezéskor?

Kattogó váll mellezéskor?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Úgy két hónapja kezdtem el terembe járni és észrevettem pár hete hogy mikor mellezem a bal vállam elég hangosan kattog.Amikor a kezem teljesen le engedem a mellemig akkor csinálja és súly nélkül is.Mit javasoltok?Menjek el orvoshoz vagy szokásos probléma kezdőknél és elég valamiféle vitamin?
2014. márc. 3. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A váll elég sérülékeny. Melegíts be jól előtte. Ha nem múlik el egy jó ízületvédőt javasolnék. Megelőzésre amúgy sem árt, ha komolyan gondolod a sportot.
2014. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudnál valami terméket ajánlani?
2014. márc. 4. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én glükozamint szedek magában 1000mg-ot, megelőzésként és talán kicsit olajozottabb vagyok , nem ropogok annyira tőle. Szoktak ajánlani MSM-et mellé szintén gyulladáscsökkentő, ízületvédő hatása miatt. De van még egy csomó hatóanyag ami segíthet. (cissius, cápaporc...stb.) Terméket ajánlani nem tudok, mivel nekem eddig a glükozamin megfelelt. De sokan ajánlják az Arthuro Guardot is. Nézd meg az összetevőket és annak alapján válassz. Zárójelben, ha csak sima hatóanyagokat veszel és nem komplex készítményt pl csak külön, glükozamin, csak külön kollagén stb. akkor árban jobban kijöhetsz. Nézd meg a myprotein termékeit is, ott vannak külön-külön is.
2014. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :).
2014. márc. 6. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!