Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítés drága sport, ezt...

A testépítés drága sport, ezt mindenki tudja. A testépítőknek akkor honnan lett annyi pénzük rá? Hogy sikerült elérniük azt, hogy szponzorálják őket?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sok lemondással jár. Egy jól működő étrend havonta minimum 40.000 Ft-ból jön ki. Ez sok lemondással jár, no cigi, no alkohol, no buli. Nem árt egy jól fizető meló és ha már kicsit kigyúrták magukat versenyekre járnak, ahol a szponzorok meglátják bennük a lehetőséget és állják egy részét a táplálékkiegészítőjüknek... vagy nem és akkor minden megy a régiben, majd megint bepróbálkoznak. Az sem kizárt, hogy valami rokon, vagy haver, aki otthon van a témában egyengeti az útjukat.
2014. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm... a lemondásokkal nem lenne gond, cigi és alkohol szóba se jöhet, a bulikról nem gond lemondani, nem ezzel van a probléma, hanem nem nagyon van elképzelésem h mit kell tennem ahhoz h egyszer majd legyen szponzorom és hogy tudjam csinálni ezt a sportot.... bármit megtennék érte....
2014. márc. 3. 20:40
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Ha ezt itt kérdezed már nem sok esélyed van.
2014. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a célod. Ha csak erős és jól akarsz kinézni, de nem akarsz versenyezni, az könnyen megvalósítható, csak a kitartásodon és azon múlik, hogy mennyire vagy képben, hogyan is néz ki egy étrend, meg hogyan kell edzeni. Én ebbe a rétegbe tartozom, nem akarok versenyzni, csak jó fizikumot szeretnék.

Ha viszont sikeres testépítő akarsz lenni, az csak a kiválasztottaknak sikerülhet.

2014. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
mert?
2014. márc. 3. 20:48
 6/16 Dogmatix91 ***** válasza:
A testépítők általában nem csak ebből élnek (főleg nem Magyarországon). Vállalkozók vagy gazdag család sarjai. Innentől már csak a genetikán, a kaján és egy okosan belőtt koxoláson múlik, hogy kiből mekkora testépítő válhat. Molnár Peti pl egy sikeres magyar testépítő, mégis vannak adósságai.
2014. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért ez nem így működik egészen ahogy leírták. egeszseg.szepseg tudna neked ebben tanácsot adni, vagy hogy mit remélj, bár szerintem csak a kedved menne el. :)
2014. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindenki arról mond le egy cél érdekében amiről akar, amiről tud. Én nem mondom, hogy nem lehetsz sikeres. Az egész rajtad múlik. Kezd el, lebegjen előtted a cél, hogy egyszer profi leszel. Szerintem nem elérhetetlen cél. Arnoldot is kiröhögték... neki sem volt pénze, az apjának sem tetszett a sport először. Részben igaza van az előttem szólóknak is, kemény munka. Elindultak versenyeken felfigyeltek rájuk, sokan ezzel foglalkoznak stb. Ajánlom fogyelmedbe a BBTV ezen szilveszteri 66-os adását: [link] :D
2014. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
drága sport egy lószart. a kondibérletet még BP belvárosban is betakarja 10 rongy. A testépítő kajálás meg semmivel sem drágább, mert többet esznek, de kevesebb feldolgozott kaját.
2014. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne drága? Havi 40.000 mondjuk a kajákkal együtt, de amúgy is kajálnál, úgyhogy levonunk belőle 10-et. Ez havi 30, és ez is lehet olcsóbb (nem a legjobb terembe mész, nem a legjobb cuccokat veszed).
2014. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!