Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minden nap tornázom, cardiot,...

Minden nap tornázom, cardiot, egyben fogyni szeretnek, de izmosodni is. Kell hozzá valamijen szer?

Figyelt kérdés
Mindenkitol azt hallom, hogy ha akarok izmos lenni, akkor szedjek creatine, proteint vagy barmi mást...de én egyben leakarok adni kb 10 kilot, mert meghíztam :( Már 2 leadtam úgy, hogy reggel ráálok a mérlegre és 65 ot mutat nem 67 :) bízom benne hogy sikerul, még csak 3 hete csinálom, nemeszek édeset, csak minimumot, zoldség, gyuumolcs, bicaj, cardio, stb :) Szerintetek, ha komolyan izmos akarok lenni, kell hogy szedjek valamit?
2014. márc. 4. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább azt ajánlom olvasd el a Sárga kapszulát mert téves dolgok vannak itt.

1 össze kell állítani grammra pontosan a szálkásító étrendet hogy fogyni tudj

2 fogyás és izmosodás nem megy egyszerre

3 a kreatint felejtsd el egy időre

2014. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért nemegyen egyszerre? ha izmos akarok lenni, akkor sok zsírt és fehérjét kell ennem? és ha fogyni akarok, akkor ezeket kerulnom kell azért? :( Olyan szép nok vannak izmosak, és egyben vékonyak :( csak ok szednek rá tablettát...ha én nemszedek, ugyis lehjetek izmos?
2014. márc. 4. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen tablettára gondolsz?

Amúgy azért nem megy az izmosodás és fogyás mert izmosodáshoz sok szénhidrát, fehérje, zsír kell, fogásos meg nem kell szénhidrát, zsír csak fehérje. Először le kell fogyni aztán izmot pakolni.

2014. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez ez ez most tényleg komoly? oO
2014. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te,ha ennyire nem értesz hozzá akkor inkább ne csináld.


Regisztrálsz,letöltöd és ezt elolvasod..

[link]

2014. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szergej55 ***** válasza:
Nekem nem tűnik úgy, hogy ez az edzésmód a hasznodra válna.
2014. márc. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De hát miért, pl ha valaki fogyni akar, akkor kell tornázni akkor ez olyan mintha csak fogyni akarnak. csak szerettem volna tudni, hogy lesznek e izmaim :)
2014. márc. 5. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!