Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jelenleg street workout-ot csinálom heti 5 alkalommal. Arra gondoltam, hogy jó lenne szednem egy kis tömegnövelőt. Az étrendem rendben van amúgy. Fehérjém van: elite whey protein isolate. Multivitamint is szedek:mega daily one plust. 183 cm és 86 kg vagyok.
2014. márc. 7. 21:21
 1/4 pittba válasza:
én jumbot használtam ,nekem bevált 1 doboz tol 4 kg-ot híztam. Ajánlani tudom csak a jumbot
2014. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tap bela ***** válasza:

.... és abból a 4kg-ból vajon mennyi a zsír? Mivel a testtömeged nőt!! .... és az nem egyenlő az izommal.


Mindenki nőni fog, akibe belegyömöszölnek egy vagon szénhidrátot (cukrot).

2014. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pittba válasza:
nem csak szénhidrát van jumboban.. van abban fehérje is méghozzá 1 egy adagban van 60g fehérje.
2014. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tap bela ***** válasza:

Valóban igazad van. Ugyan nem 60g, hanem 50g fehérje van 1(egy) adag Jumbo porban ,-)


De mennyi is az 1 (egy) adag belőle?!?! Segítek neked....

220g-ban és ehhez társul 150g szénhidrát (cukor). Vagy is ha visszaszámoljuk 100g-ra vetítve. Akkor 100g-ban 23g fehérje és 70g szénhidrát van. A legtöbb tanulmány kivétel nélkül arról "mesél", hogy a fehérje és a szénhidrát aránya ha lehet 1:1 és/vagy 1:2 aránypárban legyen.


Azért hozzátenném, hogy a Jumbo még csak-csak ..... de ezek az amerikai 5-7kg-os zsákok (Mutant Mass, Gaspari RealMass, Optimum Serious Mass, és még sorolhatók) iszonyatos mennyiséggű szénhdrátot (cukrot) tartalmaznak 1 adagra kivetítetten. Kicsit el kellene gondolkodni!

2014. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!