Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Scitec-es Multi-Pro-Plus-tól...

A Scitec-es Multi-Pro-Plus-tól lehet sárgás a vizeletem?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni ezt a scitec-es terméket ma reggel - [link] -, és délután amolyan erősen sárgás volt a vizeletem, nem pedig a szokásos átlátszó. Ez mitől lehet? Annyi még, hogy már egy éve vettem ezt a táplálékkiegészítőt, és azóta áll. Köszi előre is a választ! :)

2014. márc. 11. 18:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vitamin szedéskor a vizelet elszíneződése annak a jele hogy nem szívódik fel megfelelően a szervezetben amit szedsz, felszívódást azzal tudod segíteni hogyha a vitamint étkezést megelőzően veszed be, esetleg eszel mellé valamilyen lédús gyümölcsöt vagy egyszerűen többet iszol.
2014. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szoktam mellé még enni esténként gyümölcsöt. A tablettákat étkezés közben veszem be, ugyanis a dobozon ez áll: "Naponta 1 tasak Multi Pro Plus multicsomag bevétele ajánlott étkezéssel." Vagy most akkor közvetlenül étkezés előtt kell bevenni, nem pedig közben?


Azért elég ijesztő, hogy a beszedés előtt még normális, átlátszó a vizelet, a beszedés után 2-3 órával meg már erősen sárga. Naponta kb. 4 liter vizet iszom. Lehet, hogy el kellene hagynom a B- vitamint? A gond csak az, hogy a tabletta, amely a b-vitamint tartalmazza, sok más egyéb vitaminban is "gazdag".

2014. márc. 12. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!