Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Scitec-es Multi-Pro-Plus-tól...

A Scitec-es Multi-Pro-Plus-tól lehet sárgás a vizeletem?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni ezt a scitec-es terméket ma reggel - [link] -, és délután amolyan erősen sárgás volt a vizeletem, nem pedig a szokásos átlátszó. Ez mitől lehet? Annyi még, hogy már egy éve vettem ezt a táplálékkiegészítőt, és azóta áll. Köszi előre is a választ! :)

2014. márc. 11. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

B-vitamin.

A kérdésed második felére azt hittem, hogy poén, mert olyan volt, mintha mellékhatásként róttad volna föl a termék mellékhatásainak listájára a tartós erekciót.

2014. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szóismétlés
2014. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:DDD Bocsi, félreérthető voltam. Egy éve vásároltam, és most kezdtem el szedni, azóta "áll" a TERMÉK, tehát még nem bontottam fel, lejárati időt pedig sehol nem találom a dobozon. :D
2014. márc. 11. 18:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Így van! A magas B vitamin szint az oka.
2014. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs vele gond, szedheted nyugodtan. :)
2014. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én a napokban vettem a BioTech-től Vitabolicot. Allergiás reakciót váltott ki, az arcomon-nyakamon hatalmas (fél tenyérnyi) piros foltok, valamint extrém égető érzés kísérte. kb 45 perc múlva elmúlt, mintha nem is lett volna. Mi lehet benne ami ezt kiváltja? próbáljam meg tovább szedni, vagy kuka?
2014. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A niacin szokott ilyet, nem vészes. Olvass utána, hogy valóban ez volt-e.
2014. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
igen, köszönöm. közben a wikipédia is ezt mondta a niacinra. de akkor szerintetek ne szedjem tovább? Illetve más (pl scitec) vitaminokban is van niacin (B3), azoktól semmi bajom...
2014. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Niacin, bátyámnak is voltak ilyen tünetei bár nem azzal a vitaminnal.
2014. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A sárgás vizeletet egészen pontosan a B2-vitamin (riboflavin) okozza, nem úgy általában a B-vitaminok...

(A neve is mutatja: flavin -> flavos = sárga.)

2014. márc. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!