Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerem és Fegyencedzés...

Konditerem és Fegyencedzés kombinálása? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyár eleje óta járok konditerembe, elég jól haladok, az előtt pedig saját testsúlyos edzést csináltam. Szóval szeretném azt most hogy a kettőt kombinálnám!


Heti 4x járok konditerembe (hétfő,kedd,csütörtök,péntek) és az lenne a kérdésem, hogy a saját testúlyosat mikor csináljam, és mire edzek? leírom a mostani kondiedzéstervemet, hogy mire-mikor edzek.


Hétfő: Has-Mell-Bicepsz

Kedd: láb-vádli

Csütörtök: Has-Váll-Alkar

Péntek: Hát-Tricepsz-Vádli

[link] jelenleg ezt csinálom. Ez mellé még mikor milyen gyakorlatot csináljak saját testsúllyal? köszönöm a válaszokat előre is


2014. márc. 14. 16:04
 1/1 tkodit ***** válasza:

én a konditermi edzések keretén belül nyomnám, az adott izomcsoporthoz illő saját testsúlyos dolgot, ha van rá lehetőség, hiszen akkor a regenerációt nem cseszed szét. Ha így sok, akkor kivehetsz egy-két súlyzós gyakorlatot.

Nem tudom milyen saját testsúlyos dolgot csinálsz, de ezek jó része ugyanúgy egy-két izomcsoportra koncentrál, mint a súlyzós gyakorlatok.

2014. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!