Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Helyesen étkezem-e, ha az...

Helyesen étkezem-e, ha az edzéseim (aerob edzés) reggel vannak, előtte egy piritóst főtt tojással eszek, utána pedig rántottát 2 tojásból?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor mit tudtok javasolni, fehérjeport és egyebeket sajnos nem tudok megengedni magamnak, ezért valami otthon elkészithető alternativa érdekelne..
2014. márc. 16. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Kenyeret dobd ki, tojást meg ne edzés előtt egyél.
2014. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatnál üres gyomorral edzeni utána nem a világ vége egy pirítós a tojás mellé és nyugodtan ehetsz több tojást is (3-4). Esetleg szőlőcukor közvetlen edzés után, hogy amíg készül a tojás addig se éhezz.
2014. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Reggel felkelsz, ehgyomorra elmessz 1 orat aerobozni (bicikli, gyors seta), hazajossz es megeszed a 4 tojast vagy piritossal vagy egy kis muzlit osszekeversz reszelt almaval. Annal finomabb nincs is :D
2014. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam már arra, hogy nem eszek semmit előtte, de egészséges éhgyomorral edzenni? nem olvastam valami jókat róla..köszönöm a válaszaitokat
2014. márc. 16. 14:56
 5/7 anonim ***** válasza:
aerob edzést elméletileg éhgyomorral a legjobb.
2014. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és edzőterem előtt? mert heti 2x szoktam szintén reggel, akkor se mehet a piritós?
2014. márc. 16. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés elött mehet a szénhidrátos kaja, oda kell az energia!
2014. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!