Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Superbodyra zsírleszívással...

Superbodyra zsírleszívással készülök, tömegelés után, így nincs sok diéta, idén akkor trónfosztás várható az open kategóriában?

Figyelt kérdés

Most 110kg körül vagyok, nyár végéig, 125 kg ig fogok felmenni, majd azt a pénzt amit szerre költene az ember a felkészüléshez, inkább egy magánklinikán fektetem be, és a has, derék, comb első és hátsó részéről leszívatom a zsírt, majd egy laza diéta, hogy az erezettséget kihozza a felsőtesten, és az open kategóriát megnyerem, kb 105-110 kg os testsúllyal.

Volt már, aki így készült versenyre?



2014. márc. 17. 11:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

azt remélem tudod, hogy életünk folyamán a zsírsejtek nem termelõdnek újra, mindössze a méretüket változtatják, zsírleszívásnál eltávolítják ezeket a sejteket aminek élettanilag nem kimondottan kedvezõek a hatásai...

nem írtál magasságot, de 105-110kg-al még mindig valószínûleg a dagi kategóriában lennél így cseszheted.

2014. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

ugye, versenydiétánál, izom is elmegy elég sok, hiába a sok csodaszer a diéta mellé.

itt ez a probléma nem lesz.

180 centi vagyok.

felhalmozok magamra mindent amit tudok, aerob edzések + tömegnövelő gyakorlatok, nem kínlódok én koncentrált bicepsz, meg ilyen olyan női gyakorlatokkal, és mellé kalóriadús étrend, majd nyár végén zsírleszívás, rögtön utána diéta, de csak mérsékelt szénhidrát megvonással, nehogy az izom elkezdjen lebomlani.

kicsit aerob edzés, és jöhet a superbody színpada...

2014. márc. 17. 11:36
 3/15 Dogmatix91 ***** válasza:
67%
Nagyon vicces kis emberke vagy, de ha komolyan gondolod akkor legalább lesz kin röhögni.
2014. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy újabb önimádó homokos akinek büdös a munka
2014. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha ilyen emberek indulnak majd mint te, akkor a válaszom igen! Trónfosztás lesz az open kategóriában, de az fog fosztani aki értelmesen készül, és az ilyen emberek elől fossza meg mint pl te is. Csak egy kérdés! Ha szerintem ez így működik a legjobban és a legnagyobb eséllyel mint ahogy te leírtad, akkor hogy lehet hogy még egy ilyen hülye nincs csak te?
2014. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

kétkedni mindig lehet, a kíváncsiság viszi előre az embert.

nem egy ismerősöm csinált már zsírleszívást, pl hasról és szépen előjött minden aminek egy szírmentes hason kell lenni, már konzultáltam dokival, ez ügyben, azt mondta, megoldható, de itt ott egy kis zsírréteg marad, amit diétával leszedek, meg aerob edzéssel, aztán mosolyogva pózolok nektek, ti meg nézhetitek a scitec, meg ki tudja milyen oldalon, az eredményt, ha benne leszek az első 3ba, elfogom mondani h készültem, és nem kell az a sok vacak, amire néha egy autó ára elmegy, míg valaki felkészül egy gran prix vagy egy open kategóriára.

2014. márc. 17. 14:13
 7/15 anonim ***** válasza:

Nah akkor írhatnál egy nevet is, hogy tudjuk kire kell majd felnézni. :)

Mellesleg még mindig nem kaptam a kérdésemre választ. Szerinted ha ez ennyire jó, ennyire hatásos, akkor más miért tud az ilyen hülyeség nélkül is csont szárazon pózolgatni? Jaaah hogy ő látja a sport értékét és őt a kemény munka viszi előre...már értem. Várjuk a képet, hagy nézzük meg azt a hatalmas formát ami már csak a zsírleszívásra vár :D :D :D Beteg... téged a versenyre sem fogna engedni, nemhogy első háromba legyél :D

2014. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

mesélj még ,szeretem hallgatni :

[link]

2014. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

úgy látom, lett egy kis ellentábor, nem baj ez, főleg, ha lesz belőlük, a versenyen is.

majd ott kiderül, ha addig itt lesz ez a kérdés, majd akkor, itt lesz a kép is, hogy lám, nem csak a szokásos, növi inzulin stackkel lehet versenyre készülni, főleg ebben a kategóriában.

és szerintem, nem én leszek az első testépítő, aki zsírleszívást csinál, de lehet sok nem fogja bevallani.

2014. márc. 17. 21:26
 10/15 anonim ***** válasza:
nem tudnak olyan hatékony zsírleszívást csinálni, hogy 3-6% testzsír alá kerülj, csak a nagyobbacska zsírpárnáktól szabadítanak meg, tehát így csak egy zsíros aránytalan muki leszel a becsületesen edzõ leszálkásított urak mellett akit senki nem értene mit keres ott...
2014. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!