Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Superbodyra zsírleszívással...

Superbodyra zsírleszívással készülök, tömegelés után, így nincs sok diéta, idén akkor trónfosztás várható az open kategóriában?

Figyelt kérdés

Most 110kg körül vagyok, nyár végéig, 125 kg ig fogok felmenni, majd azt a pénzt amit szerre költene az ember a felkészüléshez, inkább egy magánklinikán fektetem be, és a has, derék, comb első és hátsó részéről leszívatom a zsírt, majd egy laza diéta, hogy az erezettséget kihozza a felsőtesten, és az open kategóriát megnyerem, kb 105-110 kg os testsúllyal.

Volt már, aki így készült versenyre?



2014. márc. 17. 11:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nem olvastál végig, mindent.

írtam, hogy a has, derék, com első és hátsó részéről menne a zsírleszívás, a többit egy kis diétával leégetném, meg kardió edzéssel.

így megmarad az izomtömeg nagy része, és sokkal hamarabb száraz formába kerülök, és nem kell sok egyéb szert magamba tömnöm és juttatnom, hogy versenyzői formát érjek el.

így a test is mentesül egy csomó rossz hatástól.

2014. márc. 20. 12:16
 12/15 A kérdező kommentje:
pl láttam már, zsírleszívott, kockás hasat, senki meg sem mondaná, mitől lett olyan.
2014. márc. 20. 12:17
 13/15 anonim ***** válasza:

ez egy kamukérdés a kérdezőnek fingja sincs mi az a kardió edzés különben nem írná(másodjára),hogy azzal éget zsírt.

a másik aki versenyre készül évek óta edz , van annyi tapasztalata,hogy tudja hogyan kell készülni,vagy van mellette valaki aki segíti ,és nem a gyakorin tesz föl hülye álkérdéseket ,de mondom én még mindig remekül szórakozom :)

2014. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

utolsó


kardió edzés, mi?

sokan a kardió meg aerob edzést egybe említik, sokan azt sem tudják mi közte a különbség, (eltérő pulzustartomány csak), és igen hozzájárul a zsírégetéshez, az anyagcsere felgyorsítása miatt.

azért mert te egy átlagos testtel rendelkezel, évek óta, más lehet attól ambiciózusabb nem?

és mi baja azzal, hogy valaki nem anabolikákra költ többszázezret versenyfelkészülésnél, hanem szírt szivat le, és utána meg egy kis diétakorrekció, és kész a versenyfazon?

így nem kell akkora izomvesztést elszenvednem, mint a legtöbb versenyző elszokott, az intenzív diéta, és aerob/kardió edzés miatt.

esetleg ha te is indulsz ősszel, majd ott kiderül, ki a jobb!

2014. márc. 20. 15:34
 15/15 anonim válasza:

Te egy mekkora ostoba, hülye vagy.

Tényleg nem fogod fel, hogy a testéptés az akaraterődről, a kemény, kitartó, preciz munkáról és étkezésről szól, mint ahogy minden más sportban fontos ez. A kinézeted ennek eredménye lesz. Nem pedig arról, hogyan csinálsz magadból bohócot.

Ezzel az erővel tömegelned sem kéne a zsirleszivás előtt, mert már vannak nagyon jó szilikon implantátumok, karba, mellbe, combba, stb. És azt még el sem veszted, bárhogy kajálsz. De akkor mi értelme az egésznek. Egy ilyen versenyt neked kell megnyerni, nem az orvosodnak.

Büdös a munka, lusta vagy mint a szar, de eredményeket azért akarsz. Csak nem érdemled meg.

Valószinüleg úgy nézel ki, mint egy 110kg-os szartartály.

Tisztában vagy azzal, hogy akaratgyenge vagy, sosem fogsz normálisan kinézni, ezért gondolkozol hülye alternativákon. Ahelyett, hogy összeszednéd magad, nagy levegő, és megtanulnál normálisan diétázni. Nem csak a zabálás 0-24-ben, mert az a könnyebb.


Bocs, nincs hosszú i a gépen

2014. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!