Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerembe járok, nők is...

Konditerembe járok, nők is szokták inni a fehérjeturmixot?

Figyelt kérdés
Úgy értem,én még fogyni szeretnék pár kilót,illetve izmosodni is (egy normális határig ) , a fehérjeturmixtól nem fogok elférfiasodni igaz ? :D Vagy csak igyam az elején,amíg nem értem el a várt izomzatot ?
2014. márc. 18. 05:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

3 éve még egy vékony csaj voltam, aki szeretett volna kicsit izmosodni. Elkezdtem konditerembe járni. Ott ajánlották nekem a féherjeport. Hiú voltam, megittan. Másnap 10 cm szakállam nőtt, mély lett a hangom, vonzódni kezdtem a focimeccsekhez, a lent történő dolgokról meg ne is beszéljünk. EGY FÉRFIVÁ VÁLTOZTAM!!!


Nah viccet félretéve: A fehérjepor egy sima kaja. Nem tartalmaz semmi egészségre káros dolgot, csak fehérjét.

Ugyan az, mintha a kérdésed az lenne, hogy "A nők ehetnek csirkemellet? Nem fogok a csirkemelltől elférfiasodni?"


De ha már egy ilyen kérdést teszel fel, akkor valószínű, hogy más dolgokról sincs fogalmad. Először csinálnod kellene magadnak egy étrendet, és csak utánna fehérjeport venni, mert ahogy a nevében is benne van, ez táplálékKIEGÉSZÍTŐ, az a célja, jogy az étrendedet kiegészítse.

2014. márc. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Elférfiasodni nem fogsz, de izmosodni sem fogsz tőle :D. VAgyis ha te a sima csirkétől is csak úgy izmosodsz akkor fogsz ettől is. Szinte semmi hatása nincs, én ittam egy darabig, de max placebó, de ha körbe nézzel a testépitő világban ezek a csávók ugyanolyanok mint a csajok, csak nekik nem krémeket hanem ilyen szarokat lehet tonnaszám eladni. Egyedül talán vitamint szednék/szedek abból is nagyon-nagyon kevés van ami használ is.
2014. márc. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2: :D :D

Ez jó volt, köszi. :)

2014. márc. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Étrendem van , azt elfelejtettem kiírni . A csirke is segít persze,de szeretném kipróbálni a turmixot . 1 próbát megér :)
2014. márc. 18. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jha, azért van ennyi férfi a termekben, mert a fele valójában nőként indult.


Kedves Ketteske meg még nem értette meg a lényegét az egész edzésnek és a táplálkozásnak, tudatlanul nem kéne észt osztani, csak egy észrevétel.

2014. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyiban a kettesnek igaza van, hogy sok srácnak eladnak mindenféle vacak tápkiegeket. És ez csak amiatt van és azoknak tehetik meg, akiknek fogalmuk sincs a testépítésről! Naponta 2-3 szor "szemét" kaját esznek, cigiznek, piálnak és 1-2 adag fehérjétől várják az izmosodást. Vagy mégrosszabb, hogy nem is alap kiegészítőket vesznek, hanem bedurrantás fokozókat, teszto növelőt stb. amikről azt sem tudják, hogy hasznosul vagy hogyan kell használni, de a reklámban látták a "kigyúrt csávót". Az alapokat kell tisztába tenni és akkor a kiegésztőnek is lesz értelme
2014. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!