Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő illetve fehérjék...

Tömegnövelő illetve fehérjék szedésének abbahagyása után tényleg leereszhetek?

Figyelt kérdés

(Lehet hogy orbitális hülyeséget kérdezek, de itt a lehetőség)

Nem kezdtem még el szedni egyiket se, 3 honapja edzek, vékony alkat vagyok és szerintem ideje lenne egy táplálékkiegészítő beszerzéséhez. Milyeneket ajánlanátok egy vékony alkatú 18 éves fiatalnak? És ha esetleg feljönne rám egy pár kg, és abba hagynám az edzést egy időre / a táp.kieg. szedését akkor leeresztenék?



2014. márc. 18. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha nem tudnád pótolni kajából, amit eddig tápkieggel szedtél. Ha meg tudnád, akkor ugye minek a tápkieg?
2014. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogos, csak tényleg félek attól, hogy most belelendültem és van is kedvem meg motivációm a kondizáshoz, de ha mondjuk 1-1,5 hónapra teljesen kihagynám vagy a kondit / a tápkieget vagy mindkettőt, nagyon összeesnék.
2014. márc. 18. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökmind1 hogy van e tápkieg. Ha kajából beviszed amit kell akkor ugyan úgy fejlődsz. Ha a kondit abbahagyod akkor viszont fogsz veszíteni izomból. Elárulom neked hogy már jó ideje semmilyen kiegészítőt nem használtam vitaminon kívül csak sok húst és tojást ettem és mostanában indult meg nálam jobban a fejlődés. Szóval a kiegészítők nem hoznak izmot, az csak tápanyag.
2014. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted mik az általad felsorolt tápkiegek? Ahogy a nevében is benne van, fehérje, tömegnövelő esetében fehérje és szénhidrát. A fejlődéshez tápanyagra van szükség, ezt pótolja ezen tápkieg. Ha felhagysz vele, akkor annyival esel vissza, amennyivel nem pótolod más forrásból.
2014. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#ddrake


HA ezzel rám céloztál én írtam hogy húsból és tojásból fedeztem ugyan azt a tápanyagot amit kiegészítővel vittem be régebben. Ha nem rám céloztál akkor bocsi.

2014. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek írtam. Nem is láttam a te válaszod, amikor leírtam és elküldtem az enyémet.
2014. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ilyet tegyél az étrendbe: Whey Pro 100%!+ SOK VITAMIN!!!
2014. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!